Karshi madhështisë së festave dhe stinës së dimrit edhe yjet e estradës po shkëlqejnë me pamjen e tyre.

Këto festa ia zbuluan edhe më shumë bukurinë e këngëtares së njohur Violeta Kajtazit, shkruan “Kosovarja”.

Dita-ditës Violeta po e dëshmon elegancën krahas zërit të saj të mrekullueshëm që e sjellë në këngëte saj.

Sidomos javëve të fundit ajo ka befasuar me paraqitjet plotë sharm në xhirimet e vitit të ri.

Por kjo nuk është e gjitha, Violeta nuk po i ndalë pozat dhe ndryshimet e saj në pamje.

Këtë herë shfaqet si një kaçurrelse e bukur, që rrallë e kemi parë. Se kemi ditur që i rrijnë kaq bukur kaçurrelet. Binduni!/Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË