Këngëtarja e muzikës popullore, Violeta Kajtazi, nuk bënë shpesh këngë e videoklipe, por atëherë kur ka diçka të re, merr mjaft vëmendje, shkruan “Kosovarja”.

Violeta, gëzon mbështetje mjaft të madhe mediale, pasi e shohim thuajse kudo, në platoformat online dhe në emisione të ndryshme televizive.

Këngëtarja përherë është shfaqur me stil prej zonje, siç edhe i shkon zhanrit muzikor që ajo e kultivon prej shumë vitesh, shkruan “Kosovarja”.

Megjithatë, në paraqitjen e fundit, Violeta duket mjaft moderne e bashkëkohore.

Po duket me stil dhe mjaft fresh, apo jo?

MUND TË JU PËLQEJNË