Violeta Kajtazi është ndër këngëtaret më të popullarizuar zhanrit folklorik, shkruan “Kosovarja”.

Ajo ka një karrierë të gjatë në skenën muzikore ku gjithmonë është dalluar për origjinalitetin dhe atmosferën që e krijon aty ku është prezente.

Violeta dallohet për veshjet elegante dhe paraqitjet plotë sharm, ajo është nga femrat modeste dhe e shoqërueshme me kolegët e saj të estradës.

Këngëtarja është aktive në rrejtet sociale, ku poston fotografi e video të ndryshme, qoftë me familjarë e shoqëri.

Së fundi vjen me një urim për ditëlindjen e motrës së saj.

Pritshim edhe 100 bashkë motër, gëzuar ditëlindjen”, shkruan Violeta krahas një imazhi me motrën e saj Luljetën./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË