Remzie Osmani është një emër që iu bashkëngjit tregut muzikor vite më parë, e që ende vazhdon të jetë ndër zërat më të pëlqyer nga publiku.

Publiku e veçon edhe si një këngëtare mjaft të dashur dhe shumë modeste, duke qenë çdo herë e afërt me ta, që gjithmonë shpërndanë pozitivitet dhe dashuri, shkruan Kosovarja.


Përveq zerit të ëmbel Remzia veçohet edhe për stilin e saj, e cila i përshtatet gjithmonë ambientit në të cilin ndodhet.

Në imazhin e publikuar së fundmi Remzia ka pozuar në Prizren e cila është veshur thjeshtë dhe po duket si 20 vjeçare.

Si për shumë këngëtare edhe për Remzien duket se mosha është thjeshtë numër./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË