Ramadan Krasniqi llogaritet të jetë një nga emrat më të njohur të skenës sonë muzikore. Një këngëtar me shumë hite dhe angazhime, shkruan “Kosovarja”.

Ramadan Krasniqi-Dani, e ka humbur të shoqen në moshë të re. Ai, u bë nënë dhe baba për të bijat dhe djalin e vetëm, Andin.

Në një reportazh të realizuar mbi karrieren dhe jetën private të Danit, flisnin për të edhe të bijat.

E kuptueshme, që admirimi për të atin nuk ka kufi. Si çdo vajzë, edhe ato kanë gjithë respektin dhe dashurinë për babain, i cili ka bërë shumë për to, shkruan “Kosovarja”.

Ja vajzat e Ramadan Krasniqit-Danit

MUND TË JU PËLQEJNË