Horoskopi ditor, e diel 29 mars 2020

  Dashi
  Do jeni mendje hapur gjate kësaj dite dhe do pranoni te provoni emocione te reja ne çift. Gjithçka pritet te shkoje me se miri. Edhe beqaret do jene me fat dhe do e gjejnë personin e tyre te ëndrrave. Shume gjera kane për te ndryshuar për ta. Për financat do jete dite goxha e qëndrueshme. Nuk do keni asgjë për çfarë te shqetësoheni dhe do kryeni edhe investime.

  Demi
  Dite mjaft e qëndrueshme dhe e bukur kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do bëni lëshime ndaj partnerit dhe gjithçka do ju ece për mrekulli. Beqaret nga ana tjetër nuk do realizojnë takimet e ëndrrave kështu qe do mbeten vetëm. Financat do i mbani gjithë kohës te mira. Organizimi dhe maturia qe keni janë pikat me te forta.

  Binjaket
  Dashuria do jete mbi gjithçka gjate kësaj dite. Ne krahët e partnerit do ndiheni si mbi re. Shfrytëzojeni çdo sekonde duke u dashuruar me pasion. Beqaret nuk do i shfrytëzojnë dot te gjitha mundësitë qe do iu jepen për takime dhe do mbeten vetëm. Financat nuk do jene te shkëlqyera, por gjithsesi nuk do kenë as probleme te mëdha.

  Gaforrja
  Marrëdhënia ne çift pritet te jete disi me e mire gjate kësaj dite. Te gjitha dëshirat do ju plotësohen një e nga një dhe do ndiheni te bekuar. Beqaret do preferojnë vetëm aventura kalimtare jo lidhje serioze dhe afatgjata. Ne planin financiar fati do jete ne anën tuaj. Do kryeni shpenzimet e nevojshme dhe gjendja do vazhdoje te mbetet e mire.

  Luani
  Do jeni me te qarte sot ne jetën tuaj ne çift dhe do flisni hapur me partnerin. Çdo brenge apo pakënaqësi do ja shprehni si ta ndjeni. Beqaret nuk duhet te ëndërrojnë me shume sesa duhet sepse realiteti mund t’i zhgënjejë pa mase. Për sa iu përket financave, do i menaxhoni me kujdes ato para qe keni dhe nuk do hidhni asnjë hap te gabuar.

  Virgjeresha
  Partneri do ju lere shume pas dore gjate kësaj dite juve qe jeni ne një lidhje dhe shpeshherë do ndiheni aq keq saqë do kërkoni ndarjen. Beqaret do kalojnë çaste te këndshme me disa persona dhe do mendojnë shume shpejt ta fillojnë një lidhje. Financat nuk do jene ne gjendjen e duhur për te kryer investime apo transaksionet e menduara.

  Peshorja
  Ata qe janë ne një lidhje do e forcojnë edhe me shume bashkëpunimin ne çift dhe do e kenë me te lehte te diskutojnë për çfarëdo lloj çështjeje. Beqareve do ju ndodhe çdo gjë si me magji. Personat qe do takojnë do ju përputhen ne çdo pike. Problemet financiare do i zgjidhni me shpejt nga sa kishit menduar dhe do jeni te qete kur te shpenzoni.

  Akrepi
  Dite shume e këndshme kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Shume gjera te bukura kane për te ndodhur dhe do ju bëjnë te ndiheni mjaft mire. Beqaret nuk do jene ne humorin e duhur për te kërkuar shpirtin e tyre binjak. Financat do jene goxha delikate, prandaj gabimi me i vogël mund t’iu sjelle goxha probleme. Mos bëni çmenduri.

  Shigjetari
  Jeta ne çift do jete gjate gjithë kohës e mbrojtur nga yjet gjate kësaj dite. Gjithçka do ju realizohet ashtu si ju e kishit menduar. Beqaret nga ana tjetër do kalojnë çaste te këndshme me disa persona interesante te cilët do iu bëjnë edhe propozime. Financat serish do kenë probleme edhe pse kohet e fundit jeni munduar te ruani ekuilibrin.

  Bricjapi
  Shume nga dëshirat tuaja me te zjarrta te dashurisë do ju plotësohen sot. Partneri do ju gjendet pranë ne çdo moment dhe do ua plotësojë dëshirat. Beqaret do duhet te presin edhe pak kohe për te ndryshuar statusin qe kane. Sot mundësitë nuk do jene te mira. Ekuilibri financiar do jete goxha i trazuar. Mos kryeni gjera te pamenduara.

  Ujori
  Duhet t’i shprehni me shume ndjenjat gjate kësaj dite juve qe jeni ne një lidhje sepse përndryshe partneri do mendoje se nuk e dashuroni me. Beqaret me ne fund do fillojnë një histori dashurie serioze dhe afatgjate. Me financat nuk duhet kurrsesi te bëni çmenduri. Shpenzoni aq sa ua mban xhepi ne mënyrë qe te mos vuani për buke me pas.

  Peshqit
  Çiftet do kalojnë një dite goxha te vështirë. Do kenë plot angazhime dhe nuk do dine çfarë te bëjnë me pare. E mira është qe te mos nxitohen për asgjë. Beqaret do jene te shpërqendruar dhe nuk do e kenë mendjen tek krijimi i një lidhjeje. Financat do mbeten te paqëndrueshme. Nuk do arrini dot t’i vini fre vetes dhe do shpenzoni pa fund.

MUND TË JU PËLQEJNË