Rejat e këngëtarëve e këngëtareve tona përditë po shndërrohen në personazhet më të përfolur të shoubizit vendor, shkruan “Kosovarja”.

Ndër këto reja, hyn edhe ajo e Ramadan Krasniqit, që po merr vëmendjen e gazetarëve.

Dafina po e vazhdon pushimin bashkë me të fejuarin e saj, Andin.

Ata po e shijojnë pafundësisht këtë verë, shkruan “Kosovarja”.

 

E fejuara e Andit po duket në super formë dhe bikinet e saj janë të trendit të fundit.

MUND TË JU PËLQEJNË