Vetëm para pak muajsh, Dafina Hazirin nuk e njihte kush, ndërkaq tani edhe ajo hyn në listen e nuseve të estrades.

Dafina, shqiptarja që jeton bashkë me familjen në Belgjikë, muaj më parë u fejua me Andi Krasniqin, djalin e këngëtarit Ramadan Krasniqi-Dani.

Bjondina, u komentua mjaftë për pamjen e jashtme, sidomos për linjat trupore që i ka thuajse në perfeksion, shkruan “Kosovarja”.

Meqe të gjitha nuset tjera tashmë të famshme kanë problem me kilogramët, reja e Danit po duket tejet në vij dhe pa dyshim po ngjitet binshëm në krye të listes së më të bukurave.

A po iu duket edhe juve kështu?

MUND TË JU PËLQEJNË