Është një artiste e dëshmuar e muzikes shqipe.

Violeta Kajtazi ka një katrierë të gjatë në skenën muzikore ku gjithmonë është dalluar për origjinalitetin dhe atmosferën që krijon, shkruan “Kosovarja”.

Gjatë prezantimeve të saj është shquar gjithmonë për paraqitjet me elegancë.

Këngëtarja është aktive ne rrjetet sociale ku paraqet aktivitetet e saj të përditshme.

Së fundi vjen me një imazh e grimuar dhe rregulluar tejet bukur si asnjëherë më parë.

Fytyra e saj pa rrudha dhe grimi ia bëjnë futyrën të duket si plastikë./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË