Violeta Kajtazi është ndër këngëtaret më të popullarizuar zhanrit folklorik

Një këngëtare që bën atmosferë duke ia shtuar madhështinë secilit aheng, shkruan “Kosovarja”.

Ajo është mjaftë aktive në rrjetet sociale ku sjellë imazhe të shumta nga aktivitetet e saj muzikore por edhe nga përditshmëria.

Violeta dallohet për veshjet elegante dhe paraqitjet plotë sharm.Për festa të fundvitit ajo ka shkëlqyer duke iu bërë kokurencë kolegëve të saj.

Ajo ka shoqëri me shumë nga kolegët e estradës me të cilët del e argëtohet.
Përveç Vjollca Haxhiut me të cilën shihet shpesh ajo duket se ka shoqëri të mirë edhe me këngëtaren Vjollca Buqaj me të cilën ka ndarë një imazh të bukur.

“Bashkë gjithmonë😘😘”, ka shkruar ajo krahas imazhit në Instagram./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË