Blero dhe Afrona Dika janë ndër çiftet më të dashura për publikun shqiptar.

Që nga lidhja me këngëtarin e njohur, Afrona përfolët shumë për lëvizjet e saj dhe postimet në rrjete sociale, shkruan Kosovarja.

Gjatë izolimit për shkak të Koronavirusit, Afronës duket se i mungon Blero duke e ndarë një moment të bukur bashkë më të.

Ajo shpërndau një imazh nga martesa e tyre duke bërë të ditur se as largësia nuk e bën ta largojë nga mendja dashurinë e saj./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË