Këngëtari Blero Muharremi ka folur lidhur me panikun që po shkaktohet për shkak të koronavirusit.

Gjatë një interviste për “1 kafe prej shpisë”, ai ka treguar se po vazhdon jetën normalisht dhe ka sugjeruar të gjithë që ta largojnë panikun.

Duke qenë se gruaja e tij jeton në Zvicër tani për tani ata mund të flasin vetëm nëpërmjet rrjetit dhe madje Blero e kishte pasur një befasi për Afronën mirëpo u prish për shkak të gjendjes momentale.

MUND TË JU PËLQEJNË