Të jesh grua e një këngëtari të njohur në Kosovë padyshim që do bëhesh deshe ose jo pjesë e shoubizit.

E le më Afrona që përveç që është bashkëshortja e këngëtarit Blero, edhe vetë përbën figurë të shoubizit duke qenë një modele e njohur, shkruan “Kosovarja”.

Ajo dhe Blero shtatorin e vitit që lamë pas kurorëzuan me martesë lidhjen e tyre, ani pse vazhdojnë të jetojnë të ndarë, njëri në Zvicër e tjetri në Kosovë.

Afrona vazhdon të jetë mjaft e ndjekur dhe e pëlqyer nga ndjekësit.

Së fundmi sjellë një imazh ku shfaqet pa grim, që natyrisht po duket mirë edhe kështu.

Po ju si e pëlqeni më shumë, me apo pa grim?/Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË