Meda është këngëtari i njohur kosovar, që ka karrierë disa vjeçare, e një listë të gjatë këngësh hite, shkruan “Kosovarja”.

Në këto kohë, edhe Meda si të gjithë këngëtarët e tjerë, e ka ndaluar aktivitetin muzikor, me shpresë që sa më shpejtë ti kthehet jetës normale.

Meda me familje, jeton mes Kosovës dhe Gjermanisë.

Afërsisht sa Meda, është e përfolur edhe bashkëshortja e tij, Lulja, e cila poston shpesh në Instagram, ku ndiqet nga shumë njerëz, të cilët i pëlqejnë fotot e saj, shkruan “Kosovarja”.

Por, që nga data tre mars, Lulja nuk është dukur askund, asnjë postim, asnjë foto, asnjë fjalë.

Çka po ndodh?/Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË