Afrona Dika shquhet për një bukuri natyrale, duke qenë gjithmonë unike.

Gruaja e këngëtarit të njohur, Blero Muharremit, është gjithmonë e dalluar me stilin e saj, shkruan “Kosovarja”.

Këtë e dëshmon në shumicën e imazheve që publikon, duke përdorur gjithmonë një grim të lehtë dhe të bukur.

Por, a ju kujtohet se si dukej Afrona kur ishte më e dobët.

Edhe pse trupi i saj duket krejt ndryshe, edhe në këtë gjendje Afrona shkëlqen në pamje. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË