Një emër që kohët e fundit është duke u komentuar mjaft shpesh në mediat rozë është edhe Afrona Dika, modelja e njohur e cila tani është dyfish e famshme.

Në radhë të parë që njihet si një modele dhe në radhë të dytë lidhja, fejesa dhe martesa me këngëtarin Blero i kanë ndihmuar që të afirmohet më shumë, shkruan “Kosovarja”.

Zakonisht Afrona është paraqitur mjaft provokative duke tërhequr çdo herë vëmendje të madhe tek publiku çka shpesh herë edhe e kanë ‘bombarduar’ me komente të ndryshme.

Por së fundmi ajo sjellë një imazh ku duket shumë e thjesht dhe natyrale, ku dukshëm po i theksohet bukuria e saj ashtu sicc e ka falur Zoti./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË