Bukuroshja Afron Dika kohë pas kohe kthehet në vëmendjen e publikut shqiptar. Një mbishkrim, a një foto dhe direkt Afrona e kapë vëmendjen e medias, shkruan “Kosovarja”.

Bukuroshja po jeton edhe më tej mes Zvicres dhe Kosovës. Në Zvicër ka familjen dhe punën, ndërkaq në Kosovë dashurinë e jetës, bashkëshortin e saj.

Blero dhe Afrona janë çifti i njohur, që përbëjnë mjaftë interes tek publiku. Dyshja, vitin e kaluar e kurorëzuan dashurinë me martesë.

Afrona, këto ditë ka qenë në Kosovë, ku edhe e ka ndryshuar stilin pak. Në disa foto, shihet se si e kap kokën me dorë. Ajo e ka bërë këtë gjë për pozë, ama nuk është që nuk ka arsye që në vendin tonë ta bërë vërtet këtë gjë.

MUND TË JU PËLQEJNË