Pas disa javëve larg njëri-tjetrit, është Afrona ajo e cila ka surprizuar Bleron me vizitën e saj në Kosovë.

Ndër të tjera ajo nuk harroi që një surprizë të këndshme ti bëjë edhe Tarës, duke zgjedhur një dhuratë të preferuar për të, shkruan “Kosovarja”.

Afrona po ashtu u shfaq më ndryshe se zakonisht. Me flokë dredha e grim të rëndë ishte ky ndryshimi i ri i modeles.

Mbase as Blero kur ta ketë parë s’do e ketë njohur në shikim të parë, pasi që as ai dhe as ndjekësit nuk e kanë parë më herët kështu të bukurën Afronë.

Ndoshta edhe kjo në surprizë tjetër e asaj./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË