Në shtator të vitit të shkuar Blero Muharremi kurorëzoi me martesë dashurinë e tij me Afrona Dikën

Pavarësisht se janë mbushur plot 5 muaj nga dita e martesës, çifti i njohur vazhdjnë të jetojnë larg njëri-tjetrit.

Në një intervistë të dhënë së fundmi për emisionin ‘Mirage”, Blero ka treguar përse ata nuk jetojnë ende bashkë si çift i martuar në një shtëpi.

Këngëtari ka zbuluar se si ai dhe Afrona janë shumë të angazhuar me punë në vendet e tyre, Kosovë e Zvicër, ndaj nuk kanë mundur të bashkohen me njëri-tjetrin.

MUND TË JU PËLQEJNË