Blero Muharremi është emër mjaftë i komentuar nga mediet rozë.

Emri i tij mori hov të madh që nga martesa me bukuroshen Afronën, që veçohen si ndër çiftet me simpatike, shkruan Kosovarja.

Çifti është shumë aktiv në rrjete sociale që ndajnë imazhe të ndryshme, edhe pse janë larg ata gjithmonë gjejnë ndonjë mënyrë të befasojnë njëri tjetrin duke qenë mjaftë të komentuar në këtë aspekt.

E si rrallëherë Afrona sot ndau një imazh të kunatës, motrës së Bleros, e cila po duket si të ishte kukull e gjallë.

Edhe kjo qenka biondinë, dhe po ngjason pak me Afronën, apo ?/Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË