Talenti dhe dëshira për punë e bënë që të depërtojë edhe jashtë kufijve.

Bëhet fjalë për prezantuesen shqiptare, Arbnora Ademaj e cila po korr sukses të madh si në Kosovë, ashtu edhe jashtë saj.

Nora është mjaft aktive në rrjete sociale, ku ndan fotografi e video nga jeta e saj.

Minuta më parë ish-Miss Kosova ndau një fotografi ku në dorë mban puro.

Arbnora kishte veshur një fustan të zi, në të cilin po duket për mrekulli.

Fotografinë i’a bëri fotografi i njohur Veton Osmani.

MUND TË JU PËLQEJNË