Përveç si modele e prezantuese, tani Arbnoren do ta shihni edhe si aktore.

Arbnora Ademaj ish- missi, dhe prezantuesja e njohur kosovare ka shkuar pak më tej këtyre dy profesioneve, por prapë gjeti diçka që e lidh me televizionin, shkruan “Kosovarja”.

Nuk ka shumë ditë që Arbnora ka filluar xhirimet në Stamboll për serialin në të cilin do të marrë pjesë krahë aktorëve turq, që padyshim duke i njohur aftësitë e saja emri i saj shumë shpejt do bëhet i njohur anë e mbanë Turqisë.

Bukuroshja kosovare komplimentohet mjaft shumë për paraqitjet e saja, ku çdo herë janë gërshëtuar së bashku bukuria me elegancën.

Edhe tani, tek sa pozon nga Londra, Arbnora është shfaqur e veshur si ‘madam’.

E duke parë gjithë këtë bukuri, vështirë se shpëton pa e pëlqyer apo jo?/Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË