Të gjithë me sytë kah Arbnora Ademaj, bukuroshja kosovare që po bënë bujë kudo, shkruan “Kosovarja”.

Prej vitesh kryefjala e shoubizit vendor, duke u përfolur për kurorat, sfilatat, stilin, por edhe karakterin e saj si femër e pamposhtur.

Arbnora e ka hedhur hapin e madh në kinematografinë turke, e cila ka një prodhimtari të jashtëzakonshme.

Arbnora, po bombardon median turke, duke tërhequr vëmendjen falë linjave fantastike dhe bukurisë përrallore, të shfaqur edhe në setin e fundit të fotove me stil prej femra luksoze.

Pse u realizuan këto foto? Ka vetëm edhe pak ditë deri në zbulimin e surprizës.

MUND TË JU PËLQEJNË