Egzona dhe Albatrit Muqiqi janë një çift shumë i përfolur në publikun kosovar.

Krahas profesioneve të tyre, çifti janë shumë të përfolur sidomos për jetën private.

Çifti janë gjithmonë tejet aktivë me postime në rrjete sociale.

Pas përhapjes së koronavirusit në Kosovë, edhe familja e Egzonës dhe Albatritit javë izoluar në shtëpi.

E sot, Egzona ka publikuar një video ku shihet se Albatriti po e shfrytëzon këtë kohë për t’u argëtuar me fëmijët.

MUND TË JU PËLQEJNË