Sot në familjen Muqiqi ka festë, kjo pasi që këngëtarja e njohur Merita po feston ditëlindjen.

Për këtë të rëndësishme ajo pranoi urime të shumta nga miqt dhe familjarët e saj, shkruan “Kosovarja”.

Pa dyshim, fjalët më të mira dhe më me vlerë i pranoi nga fëmijët e saj.

Një ndër ta është edhe Albatriti i cili shkroi fjalë me vlerë për më të çmuarën e tij.

Në vijim mund ta shihni imazhin dhe shkrimin e tij të plotë. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË