Dhurata, surpriza, udhëtime e fjalë të ëmbla po shpërndahen gjithandej në botë sot.

Sikur kjo festë po nënkuptohet me këto veprime më shumë se me dashurinë e vërtetë, shkruan “Kosovarja”.

E mira e kësaj është se dhuratat po i bëjnë të lumtur çiftet dhe dita po mbetët një kujtim i bukur.

Për Shën Valentin, çifti Albatrit dhe Egzona Muçiqi zgjodhën të udhëtojnë jashtë vendit.

Ata sot e kaluan ditën në Gjermani, teksa ndanë imazhe të realizuar në qytetin e Badenit.

Çifti duket se fjalët e dashurisë ia kanë thënë live njëri-tjetrit, kurse në Instagram kanë preferuar të postojnë vetëm fotografi./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË