Këngëtari i njohur Albatrit Muqiqi dhe bashkëshortja e tij Egzona janë ndër çiftet më të dashura për publikun shqiptar.

Edhe pse në moshë të re janë bërë prindër cifti ka një kujdes të shtuar për fëmijët duke ndarë moment të bukura bashkë me ta, shkruan Kosovarja.

Në këtë kohë të “frikshme” për shkak të virusit, duket se Albatriti nuk po merr masa mbrojtëse, por po gjen kohë ta vizitojë gruan në punë.

Këtij gjesti iu ka gëzuar shumë Egzona e cila padyshim që ndau një imazh para pasqyrës në të cilën shihet Albatriti që ka vajzën në krahë e te tretë të lumtur përkrahë njëri-tjetrit./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË