Këngëtari i njohur Albatrit Muqiqi së bashku me gruan e tij Egzonën shpesh janë në krye të mediave rozë.

Çifti më paraqitjet e veçanta vazhdojnë të rrëmbejnë vëmendje shumicën e rasteve, shkruan “Kosovarja”.

Duke shfaqur dashurinë që kanë për njëri tjetrin, dhe shpesh duke u relaksuar së bashku këto momente dyshja i ndajnë për ndjekësit që kanë në Instagram.

Edhe mbrëmë, Egzona e rregulluar në mënyrë perfekte ka realizuar një imazh të mrekullueshëm në prani të Albatriti.

Kujtojmë, dyshja janë prindër të tre fëmijëve. /Kosovarja/

 

MUND TË JU PËLQEJNË