Yllka Gashi është e njohur si aktorja e përkryer në serialin “Familja Moderne”.

Që nga ajo periudhë ajo pëlqehet nga shumica e personave që e kanë përcjellur gjithmonë, shkruan “Kosovarja”.

Yllka Gashi është martuar dhe është nënë e një vajze, e cila tani jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Këtë të diel aktorja u relaksua në prani të familjes, e cila ndau disa imazhe përkrahë tyre.

Ndryshe, Yllka pas një pauze është rikthyer në profesionin e saj. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË