Aktorja e njohur Yllka Gashi vazhdon të jetë një emër i njohur në mediat rozë.

Ani pse nuk është shumë aktive në profesionin e saj, aktorja komentohet mjaft shumë për jetën private, shkruan “Kosovarja”.

Që t’iu qëndrojë afër ndjekësve të saj Yllka shpesh publikon fotografi nga jeta e përditshme.

Këtë fundvit ajo ndodhet në Neë York, e cila përmes disa imazheve shfaq lumturinë që po përjeton në mesin familjar.

Ndryshe,Yllka është e martuar dhe ka një vajzë. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË