Aktorja Yllka Gashi është një personazh mjaft i dashur nga publiku shqiptarë që e njeh aktoren me anë të filmave dhe serialeve që ajo ka marrë pjesë.

Yllka ka kohë që ka krijuar familjen jashtë Kosovës, në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ku jeton me burrin dhe vajzën e saj.

Ajo herë pas here vizion vendin e saj, qoftë për pushime apo angazhime në fushën e aktrimit.

Së fundmi ajo është paraqitur së bashku me vajzën e saj. “Rrugëtim me tren me dashurinë time” : ka shkruar aktorja që shihet e lumtur në krahët e vajzës së saj. /Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË