Yllka Gashi që një kohë të gjatë vazhdon të cilësohet si ndër aktoret më të mira.

Edhe pse që një kohë të gjatë ka pauzuar në profesionin e saj, emri i saj vazhdon të qarkulloj në mediat rozë, shkruan “Kosovarja”.

Postimet e shumta nuk i ndal në rrjete sociale, duke publikuar foto nga përditshmëria e saj.

Së fundmi Yllka ka rikujtuar një fotografi nga viti 1999, ku duket me një fytyrë engjëllore.

Ndryshe, ajo ka theksuar që fotografia është e shkrepur nga Eliza Hoxha.

Kujtojmë, tani aktorja është e martuar dhe ka një vajzë. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË