Yllka Gashi është një ndër aktoret më të dashura për publikun, e cila me profesionin e saj ka arritur që të jetë fytyrë e njohur për të gjithë, shkruan “Kosovarja”.

Përveç profesionit që ka, Yllka komentohet edhe për lumturinë që ka në familje.

Një ndjesi të veçantë që ka pranë bashkëshortit dhe vajzës, aktorja shpeshherë e ndan me ndjekësit e saj duke publikuar momente të shumta në rrjete sociale.

Edhe këtë herë, ajo shfaqet në një vend mjaft të bukur teksa publikon foto me plotë buzëqeshje duke treguar lumturinë që ka. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË