Gili, është këngëtarja e preferuar e një publiku të gjerë shqiptarë.

Ajo dha gjithë përkushtimin e saj në përpjekje për ti sjellur publikut më të mirën, dhe ia doli, shkruan “Kosovarja”.

Me zërin e mrekullueshëm këngëtarja realizoj projekte të suksesshme që dëgjohen me ëndje.

Edhe jetën private e ka stabile qysh prej se u martua. Bashkëshortësia e saj me Ilirin merret shembull për një lidhje të shëndoshë me plotë begati.

E kjo sigurisht ka ndikuar që Gili të shfaqet gjithmonë bukur dhe ta ruaj këtë bukuri për vite.

Edhe sot ajo mahnitë me paraqitjet para publikut. Së fundi këngëtarja ka publikuar një fotografi me një fustan me shkëlqim.

Ajo që bie në sy janë vathët e saj të mëdhenjë dhe unik. Me siguri nuk keni parë të tillë./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË