Biondina e vetme që nuk u bë asnjëherë zeshkane.

Gili, këngëtarja e mirënjohur që i qëndroi besnike stilit e muzikës, shkruan “Kosovarja”.

Ajo ka një karrierë të bujshme në skenën muzikore, këngët e së cilës dëgjohen me nostalgji. E pranë vetës pati njeriun që e ndihmoi në çdo hap, i dhuroi dashurinë e respektin.

Bashkëshorti i saj Iliri akoma qëndron krahu i saj i djathtë më çdo gjë. Marrëdhënia e tyre shumë vjeçare është shembulli më i mirë për çiftet e sotme.

Ata kanë krijuar një familje të shëndosh dhe të lumtur, pranë dy djemëve të tyre.

E në ditën e tyre më të lumtur, në atë kohë ata shkëlqyen. Gili me fustan nuserie e frizurë moderne dukej si princeshë./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË