Këngëtarja e njohur Gili vazhdon të pëlqehet shumë nga publiku, pavarësisht se i ka bërë shumë dekada në skenën muzikore.

Ajo çdo herë është veçuar për stilin e saj unik dhe interesant, shkruan “Kosovarja”.

Po ashtu nuk mbahet mend ndonjë skandal apo që Gili të jetë përfolur për ndonjë prishje kolegiale.

Ajo vazhdon ta ruaj e të ketë respekt për të gjithë. Ajo ndan raporte me gjithë kolegët e saj, por ka prej tyre që i ka më të afërta aq sa të kaloj kohë të lirë me ta.

Së fundmi, Gili dhe këngëtarja jonë e njohur nga Peja, Violetë Kajtazi shihen duke bërë muhabet në një kafene.

E natyrisht që pamja e tyre si dy zonja s’kishte si të mos marrë vëmendje./Kosovarja/

 

MUND TË JU PËLQEJNË