Engjëllushë Salihu nuk po ndalet së dëshmuari bukurinë e saj.

Vajza e Shyhretes, Engji e cila arriti që për pak kohë sa filloi të këndonte të bëhet një emër mjaft i njohur, po vazhdon të jetë kryefjalë në mediat rozë, shkruan “Kosovarja”.

Këngët e saj pëlqehen mjaft shumë pasi që çdo herë ia qëllon temat të cilat i do publiku si “Kanagjeqi”, “Fejesa” etj.

Së fundi ajo dhe nëna e saj goditën me bashkëpunimin e tyre, me këngën e titullin “Princesha e vëllaut tonë” duke thyer rekord të dëgjueshmërisë.

E meqë janë përgatitjet e xhirimeve për festat e fundvitit, Engji na e solli një imazh aq të bukur saqë thjesht mund ta përshkruash me fjalën e vetme se nuk mund të ngopesh duke e shikuar./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË