Vajza këngëtare e Shyhrete Behlulit po vazhdon të jetë aktive në muzikë.

Zatën nuk u ndal që kur filloj këtë rrugëtim të njejtë me nënën e saj, shkruan “Kosovarja”.

Engjëllusha ishte e angazhuar edhe në programe të ndryshme festive pë Vitin e Ri, bashkë me nënën e saj.

E pas gjithë aryre angazhimeve, këngëtarja duket se ka gjetur kohë për tu relaksuar në Zvicër.

Vëmendje merr veshja e saj krejtësisht e zezë, në të cilën duket elegante dhe tejet bukur./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË