Engjëllusha Salihu ka bërë emër e publik në gjitha trojet shqiptare.

Krah nënës ajo po ia thotë mjaftë mirë këngës e që po pëlqehet shumë, shkruan “Kosovarja”.

Engji po prekë tema të cilat po ndezë publikun, këngët e së cilës po marrin rekord të shikueshmërisë.

Ajo ishte e angazhuar edhe në edicionet festive për vitin e ri, në të cilat shkëlqeu.

Në fillim të 2020-tës këngëtarja ka ndarë një imazh të realizuar në vitin që lam pas.

Shihet grimi i tepruar që ka vënë në fytyrë, por që i ka hije dhe duket mjaftë mirë./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË