Këngëtarja e re por mjaftë e popullarizuar Engjëllusha Salihu tashmë ka fituar besimin e publikut.

E nisi karrierën duke ndjekur hapat e së ëmës e po vazhdon të ecë me sukses kësaj rruge, shkruan “Kosovarja”.

Një sukses të jashtëzakonshëm pati edhe kënga e saj e fundit “Tezes i vjen era nënë” e cila arriti numër rekord te shikueshmërisë.

Krahas këtyre bukuroshja dallohet për stilin dhe elegancën në paraqitjet e saj.

Ajo është poashtu e afërt me familjen e saj ku ndanë vazhdimisht imazhe me ta.

Së fundi ajo ka publikuar disa fotografi me nënë e motrat ku tregon se po qendrojnë për vizitë tek dajtë.

Ajo shfaqet këndshëm pranë dajes e gjyshes. Mbase në të ardhen do u këndoj dajve, si dihet!/Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË