Engjëllushë Salihu po vazhdon të na mahnisë me pamjen e saj tipike si e ka edhe emrin.

Këngëtarja dhe vajza e këngëtares së njohur Engji padyshim që është ndër ata emra që rrembeu menjëherë simpatinë e fansave, madje edhe ata të nënës së saj i riktheu kah vetja, shkruan “Kosovarja”.

Nuk ka shumë ditë kur bëri ndryshim në pamje kryesisht tek flokët e saj, duke i shtuar akoma më shumë bukurinë vetes.

Shikojeni këtë foton e saj të fundit dhe do të bindeni se një biondinë të tillë rrallë mund tu shohin sytë./Kosovarja/.

 

MUND TË JU PËLQEJNË