Këngëtarja e re në moshë Engjëllusha Salihu po korrë një sukses të jashtëzakonshëm në tregun muzikor, shkruan “Kosovarja”.

Ajo fillimisht nisi me këngë zbavitëse, ndërkohë që tash po ndjekë me kujdes rrugën e së ëmës duke i sjellur publikut projekte të bukura.

Së fundi këngëtarja theu rekordin e shikueshmërisë me këngën e saj kushtuar tezeve me titullin “Tezes i vjen era nënë”.

Jashtë muzikës Engji është shumë familjare dhe shpesh publikon imazhe të bukura.

Një të tillë e solli sonte pranë nipit bukurosh Matinit. Edhe Matini duket tejet i lumtur me një buzëqeshje të ëmbël krahë hallës së tij./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË