Memli Krasniqi sot feston ditëlindjen e 40-të.

Deputeti nga radhët e PDK-së, Memli Krasniqi sot feston ditëlindjen, politikani ka mbushur 40 vite jetë.

Një prej urimeve publike që iu kushtua deputetit është ai i motrës së tij Teuta Krasniqit, aktorja ka publikuar një foto të tijën dhe ia kushtoi fjalët më të ëmbla.

“Vëlla urime ditëlindja, zoti të bekoftë, shëndet, familje dhe mbarësi. Vazhdofsh të na bësh krenar si gjithmonë, me vlerat tua njerëzore dhe sukseset tua të pa ndalshme. Të paçim gjithmonë. Të dua shumë”.

MUND TË JU PËLQEJNË