Deputetja nga radhët e PDK-së, Ganimete Musliu ka filluar pushimet.Në Instagram ajo ka publikuar pamje nga vendi ku po pushon, ndërsa në njërën nga Storyt që ka publikuar, dëgjohet edhe kënga më e re e Leonora Jakupit, “A m’ke harru”

Ganimete Musliu dhe Leonora Jakupi, përveç se vijnë të dyja nga vendi i njëjtë, ato kanë treguar shpeshherë raportin e mirë që kanë.

“A mke harru” është kënga më e re nga Leonora Jakupi, pas një kohe të gjatë jo aktive në skenën muzikore./GazetaBlic/.

MUND TË JU PËLQEJNË