Ish-deputetja i përgjigjet sfidave të emisionit Ish-deputetja e Kuvendit të Kosovës, Ganimete Musliu ishte protagoniste e emisionit të përjavshëm “1 Kafe prej Shpisë”.

Musliu foli për jetën e saj private, angazhimet e tjera jashtë politikës dhe për stilin e jetesës. Musliu iu përgjigj edhe sfidave të këtij emisioni.

Ndër pyetjet që iu parashtruan ishte edhe ajo se ‘kujt i ka thënë ‘të dua’ për herë të fundit’, transmeton rtv21.tv “Ju kam thënë motrave të mija”, u përgjigj ish-deputetja.

Ish-deputetja e Kuvendit foli edhe për komentet e shumta negative që i merr në rrjete sociale dhe si reagon ndaj tyre./21Media

MUND TË JU PËLQEJNË