Deputetja e Kuvendit të Kosovës njëherësh edhe anetarja e PDK-së, Ganimete Musliu jeton një jetë luksoze.

Ganimete Musliu e mban nën kontroll jetën e saj private dhe shumë pak dimë për të, por ne sapo zbuluam se ajo qenka adhuruese e veturave të bukura dhe njëkohësisht të shtrenjta.

Deputetja, vozit modellin e fundit të veturës ‘SEAT Arona‘. Çmimi i saj i cili sillet rreth 20 mijë eurove.

GazetaBlic ua sjell fotot e veturës së deputetes.

MUND TË JU PËLQEJNË