Ndonëse ka pasur shumë përplasje lidhur me martesën e saj ajo asnjëherë nuk ndali së publikuari familjen dhe jetën e lumtur që ka krijuar.

Është kjo modelja shqiptare, Emina Çunmulaj, e cila që kur u martua me afaristin izraelit, Sam Nazarian, ka qëndruar për një kohë të gjatë në top vëmendje, shkruan Kosovarja.

Përkundër paragjykimeve, fjalëve ajo vazhdoi ende më e fortë dhe nuk u ndal kurrë së shijuari jetën dhe qejfet e saj në maksimum.

Tani sikur publiku po e do për atë që po bën dhe sikur për një moment të kenë harruar se është po ai i njëjti person që thumbimet ndaj saj nuk kanë munguar asnjëherë.

Pas martese jeta e saj është bërë më e etur për tu njohur edhe përtej normave dhe çdo aktualizim i saj përbën lajm.

Siç edhe është marrë vesh prej kohës, Emina është ndër ato vajzat më të thjeshtat e cila vlerësohet për punën dhe kontributin e saj që jep në çdo gjë.

Edhe së fundi, po që bëri zemrat e të gjithëve mal duke u prezantuar para qindra personave me deklaratën se është e lidhur me traditat e origjinës pra traditat shqiptare, pa harruar kurrë se nga rrjedh gjaku i saj.

Për më shumë, hidhjani një sy këtyre fotografi dhe mendoni se a nuk meriton kjo bukuroshe përkrahjen e të gjithëve? /Kosovarja/

Emina Çunmulaj

Publiée par Albania Viral sur Mardi 16 avril 2019

MUND TË JU PËLQEJNË