Ajo asnjëherë nuk heziton që të shfaqet natyrale dhe të jetë vetvetja.

Modelja e njohur shqiptare , Emina Çunmulja vazhdimisht mundohet të transmetoj mesazhe pozitive dhe që ta duam vetën dhe ta pranojmë ashtu siç jemi, e këtë e bëri edhe një herë

Ajo ka pozuar 100 përqind natyrale, duke u shfaqur vetëm në të brendshme me ngjyrë të zezë, pa grim dhe tërësisht e thjeshtë.

“Goditi ata me 100 përqind reale”, ka shkruar Emina.

Ndryshe, modelja është e martuar dhe ka dy vajza./Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË