Padyshim është bukuroshja që di të ndez fansat atëherë kur duhet

Këtë e bën shpesh për afër 900 mij ndjekësit e saj në Instagram.

Morena Taraku me foton e saj të fundit që e ka postuar në këtë rrjet ka treguar se ajo është e papërballueshme në shtrat.

E veshur me të brendshme, përballë ajo ka një kompjuter, derisa poshtë fotografisë ka postuar një emotikon të “mollës së gjelbër”.

Ndryshe, ka kaluar pothuajse katër muaj të vitit 2019 ku Morena më shumë ka kaluar ditë jashtë kufijve të Kosovës së sa brenda.

Madje thuhet se ajo edhe është fejuar por që nuk ka treguar se me kënd dhe ende nuk dihet kush është i dashuri i saj. /GazetaExpress/

MUND TË JU PËLQEJNË