Emina Çunmulaj përmes një imazhi tregoi është maskuar për “Halloween”.

Emina Çunmulaj është goxha aktive në rrjete sociale, në të cilat nuk i kursen fotografitë nga përditshmëria.

Së fundi, ajo postoi një imazh, në të cilin shfaqet bashkë me dy vajzat e saj, duke treguar se si janë maskuar për “Halloween”.

Modelja dhe dy vajzat e saj janë veshur sikurse karakteret e filmit vizatimor “Toy Story Family”.

Kujtojmë se Emina Çunmulaj është e martuar me Sam Nazarian dhe bashkë kanë dy vajza. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË